O nás


Spoločnosť OLYMP bola založená v roku 1995. Sme 20 rokov s Vami a našou silnou stránkou je skúsenosť a tradícia.

Od svojho založenia spoločnosť kontinuálne rastie a okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike.

Spokojný klient je pre nás cieľom, ale aj hodnotením našej práce. Uvedomujeme si, že každý klient, ktorý sa k nám opakovane a rád vracia , posúva našu firmu dopredu. Kladieme dôraz na osobný prístup a dokonalé spoznanie potrieb jednotlivých zákazníkov, aby sme vždy vedeli navrhnúť najefektívnejšie riešenie s rešpektovaním jeho požiadaviek a predstáv.

Usilujeme sa o neustále zlepšovanie našich služieb tak, aby sme prevýšili Vaše očakávanie s ktorými za nami prichádzate.

Pri tvorbe sortimentu sme vychádzali z mnohoročných skúseností a potrieb obcí a miest. Snažili sme sa maximálne zohľadniť Vaše požiadavky a priania. K Vašej spokojnosti sme výrazne rozšírili sortiment, z ktorého si určite vyberiete. Dúfame, že sa aj Vaša obec zaradí do zoznamu našich verných zákazníkov. Vašou, i našou úlohou je čo najlepšie predstaviť a zviditeľniť obecné symboly Vašej obce obyvateľom a širokej verejnosti. Obecné symboly ako sú erb, pečať, vlajka je možné použiť na vstupy, označenie úradov, budov nachádzajúcich sa v obci a samozrejme na rôzne darčekové predmety.

Spolupracujeme z viac ako 2500 aktívnych klientov.

Našimi klientmi sú vo veľkej miere obecné a mestské samosprávy pre ktoré poskytujeme fuulservis v oblasti Obecných erbov. Taktiež sa špecializujeme na Cirkevnú Heraldiku a Občiansku Rodovú Heraldiku.

V našom portfóliu nájdete širokú škálu reklamného textilu a reklamných predmetov určených na potlač. Poskytujeme grafické návrhy , informačné systémy, uličné tabule, smerové šípky, súpisné a orientačné čísla, interiérový informačný systém, dodávku a potlač reklamných predmetov, vlajok, výrobu samolepiek, kalendárov a iné.

Prioritou našich služieb je kvalita a rýchlosť. Radi Vás privítame v našom Showroome, kde si môžete prezrieť naše ukážky prác.

Naša web stránka Vám v krátkosti predstaví spoločnosť OLYMP, jej činnosť a portfólio prác. S dôverou sa na nás môžete obrátiť a my Vás nesklameme.

O nás O nás O nás